Організація харчування

Розмір плати за харчування

На підставі рішення виконкому Краматорської міської ради від 30.12.2021р. № 1605 «Про встановлення вартості харчування в закладах управління освіти» з 01.01.2020р. повна вартість харчування однієї дитина на день у закладах дошкільної освіти м. Краматорська становить:

{C}·         В групах для дітей від 1-4 рокі - 37грн;

{C}·         В групах для дітей від 4-6 років – 57грн;

Згідно Закону України «Про дошкільну освіту» ст..35 аб.5, «Батьки або особи, які їх замінюють, вносять плату за харчування дітей у державному та комунальному дошкільному навчальному закладі у розмірі, що не перевищує 50% від вартості харчування на день».

Згідно Порядку надання пільг по платі за харчування дітей в навчальних закладах освіти за рахунок місцевого бюджету м. Краматорська, затвердженого рішенням виконкому Краматорської міськради від 17.08.2016р. №533 (зі змінами та доповненнями), надаються пільги по плати за харчування батькам або опікунам дітей за рахунок місцевого бюджету м. Краматорська наступним пільговим категоріям .

надання пільг по платі за харчування

дітей в навчальних закладах освіти за рахунок місцевого бюджету м. Краматорська

затверджений рішенням виконкому від 17.08.2016 р. № 533 зі змінами та доповненнями

Категорія пільговиків

Розмір плати захарчування, %

Діти дошкільних

закладів

Підтверджуючі документи

Діти-інваліди

-довідка про склад сім’ї з місця проживання;

- копія свідоцтва про народження;

документ, що підтверджує інвалідність дитини

Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування

- копія свідоцтва про народження;

документ на призначення опікуна дитини

Діти або учні із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»

- довідка про склад сім’ї;

-копія свідоцтва про народження;

-довідка про призначення допомоги відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»

Діти або учні із сімей, які переміщуються з тимчасово окупованої території України, районів проведення антитерористичної операції та населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення

- копія свідоцтва про народження;

-довідка внутрішньо переміщеної особи (дитини та одного із батьків)

Діти або учні, батьки яких приймали (або приймають) участь в АТО; діти батьки яких є ветеранами війни, учасниками бойових дій

- копія свідоцтва про народження;

- документ, який засвідчує, що в сім’ї дитини є батьки учасники АТО: довідка про знаходження члена родини в військовій частині або посвідчення учасника бойових дій або посвідчення ветерана (інваліда) війни

Діти або учні, загиблих або померлих ветеранів війни (в тому числі учасники АТО)

- копія свідоцтва про народження;

-документ, який засвідчує, що в сім’ї дитини є загиблі військовослужбовці: посвідчення про загиблого або померлого військовослужбовця (ветерана) війни

Діти, в родині яких виховується шість і більше неповнолітніх дітей

- довідка про склад сім’ї , з місця проживання;

копія свідоцтва про народження кожної дитини

Діти в дошкільних закладах працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків

- довідка про склад сім’ї;

- копія свідоцтва про народження;

-копія свідоцтва про смерть батька(матері)

- документ з підтвердженням гибелі під час виконання службових обов’язків.

Діти, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок дій і збройних конфліктів

- довідка про склад сім’ї з місця проживання;

- копія свідоцтва про народження дитини;

- документ,що підтверджує статус