Правила прийому

«Прийом дітей у дошкільний освітній заклад здійснюється керівником протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної картки про стан здоров’я  дитини, довідки дільничного лікаря про стан епідеміологічного оточеннясвідоцтва про народження» (витяг з листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 1/9-389 від 25.05.2011 р.) при наявності вільних місць та путівки-направлення управління освіти м. Краматорська.

Звертаємо увагу батьків, або осіб які їх замінюють, що «Медична карта дитини (для дошкільного та загальноосвітнього навчальних закладів)» повинна відповідати первинній обліковій документації № 026/о, затвердженій наказом Міністерства охорони здоров’я України № 435 від 29.05.2013 р.

Також звертаємо увагу батьків, або осіб які їх замінюють, що згідно спільного листа Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України від 29.09.2014 р. № 1/9-500 та № 28103 від 04.01.16  «…Дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється…»

З повагою адміністрація ЗДО № 37 «Малюк»